Aynan shu yerda siz o‘zingizni shaharning shovqin-suronidan, tiqilinch va shovqinlardan chalg‘itib, toza havodan, qushlar sayrashidan, osudalik va osoyishtalikdan dam olishingiz uchun kerak bo‘lgan hamma narsani olasiz. "Krokus Park" barbekyu tayyorlash, rus hammomiga, sauna va basseynga tashrif buyurish imkoniyatini beradi. Bundan tashqari, bu yerda siz o‘zingizga yoqqan kottejni maxsus narxlarda uzoq vaqt ijaraga olishingiz mumkin.
"Krokus Park" dam olish maskani hududida 80 kishiga mo‘ljallangan 2 darajali kottejlar mavjud. Ulardan:
- 6 ta kottej – 4 o‘rinli (taunxaus) "Luxe" klassi – Ashxobod, Bishkek, Boku, Dushanbe, Yerevan, Tbilisi
- 4 ta kottej – 8 o‘rinli "Luxe" klassi – Toshkent, Olmaota, Sochi, Minsk
- 2 ta kottej – 10 o‘rinli "Luxe" klassi – Sankt-Peterburg, Kiev
Kottejlar
4 o‘rinli kottej:
- 1-qavatda: yashash xonasi (divan, qahva stolchasi, sovutgich), birlashtirilgan sanuzel
- 2-qavatda: 2 ta yotoq xonasi bor – ikki kishilik karavotli bitta yotoq xonasi, ikkinchi yotoq xona ikkita bitta karavotli (har bir xonada katta komod bor)
8 o‘rinli kottej (1-variant):
- 1-qavatda: yashash xonasi (divan, qahva stolchasi), oshxona hududi (ovqatlanish stoli, sovutgich, elektr choynak, mikroto‘lqinli pech), ikki kishilik yotoqxona, alohida sanuzel
- 2-qavatda: 3 ta yotoq xonasi – 1 ta ikki kishilik karavot, uchta bir kishilik karavotli, 1 ta bir kishilik karavotli (har bir yotoqxonada katta komod bor), sanuzel
8 o‘rinli kottej (2-variant):
- 1-qavatda: yashash xonasi (divan, qahva stolchasi), ovqatlanish joyi (ovqatlanish stoli, sovutgich, elektr choynak, mikroto‘lqinli pech), 2 kishilik yotoqxona, alohida sanuzel
- 2-qavatda: 2 ta yotoqxona – ikkita bir kishilik karavot (har bir yotoqxonada katta komod bor), sanuzel
10 o‘rinli kottej:
- 1-qavatda: yashash xonasi (divan, qahva stolchasi), ovqatlanish joyi (ovqatlanish stoli, sovutgich, elektr choynak, mikroto‘lqinli pech), ikki kishilik yotoqxona, alohida hammom
- 2-qavatda: 4 ta yotoqxona – 1-sida uchta bir kishilik karavot, 2-sida ikkita bir kishilik karavot va bir 1 ta kishilik karavot (har bir yotoqxonada katta komod bor), sanuzel
Ko‘ngilxushliklar
Siz "Krokus Park" restoranida eng yaxshi taomlardan bahramand bo‘lishingiz, shuningdek bosh oshpazning firma taomlari bilan o‘zingizni siylashingiz mumkin. Restoran menyusi sizni rang-barangligi bilan yoqimli ajablantiradi va ishtahaning vasvasasiga qarshi turish imkonsiz bo‘ladi! Dionis hadyalarini sevuvchilar restoranning sharoblar ro‘yxatini qadrlashadi. Romantik kechki ovqat yoki ish uchrashuvi, to‘y yoki korporativ tadbir – restoran atmosferasi har qanday tadbirga o‘zgacha kayfiyat bag‘ishlaydi. Restoran 80-100 kishini qabul qila oladi.
Yozgi mavsumda kottejlar yonida bitta katta basseyn (dam olish maskaniga barcha tashrif buyuruvchilar uchun bepul) va kottejlar yonida 8 va 10 kishilik kichkina basseyn mavjud.
Shuningdek, dam olish maskani hududida 4-5 kishilik (qulaylik bilan) mo‘ljallangan fin hammomi, 8-9 kishilik hammom kiyimxonasi (qulaylik bilan) mavjud. Ichkarida televizor, stol, divan va televizor bor.
Konferens-zal 70-80 kishini sig‘dira oladi. Ichkarida sizga kerak bo‘lgan hamma narsa bor: ekran, doskalar va boshqalar. Katta panoramali restoran, shuningdek, katta proektorli ekranga ega.
Hududda tim-bildinglar o‘tkazish uchun yashil maydonlar mavjud. Har shanba siz uchun sevimli kuy va ritmlar (jonli ovoz) siz uchun yangraydi.

It is here that you will get everything you need to distract yourself and take a break from the bustle of the city, stuffiness and noise, enjoy the fresh air, birdsong, peace and quiet. "Krokus Park" provides an opportunity to cook a barbecue, visit a Russian bath, sauna and swimming pool. In addition, here you can rent a cottage you like for a long time at special prices.
On the territory of the recreation area "Krokus Park" there are 2-level cottages with a capacity of 80 people. Of them:
- 6 cottages – 4-bed (townhouse) "Luxe" class – Ashgabat, Bishkek, Baku, Dushanbe, Yerevan, Tbilisi
- 4 cottages – 8-bed "Luxe" class – Tashkent, Almaty, Sochi, Minsk
- 2 cottages – 10-bed "Luxe" class – St. Petersburg, Kyiv
Cottages
4-bed cottage:
- On the 1st floor: living room (sofa, coffee table, refrigerator), bathroom
- On the 2nd floor there are 2 bedrooms – one with a double bed, the other with two single beds (each room has a large chest of drawers)
8-bed cottage (option 1):
- On the 1st floor: living room (sofa, coffee table), dining area (dining table, refrigerator, electric kettle, microwave oven), double bedroom, separate bathroom
- On the 2nd floor there are: 3 bedrooms – 1 with a double bed, 1 with three single beds, 1 with one single bed (each room has a large chest of drawers), a bathroom
8-bed cottage (option 2):
- On the 1st floor: living room (sofa, coffee table), dining area (dining table, refrigerator, electric kettle, microwave oven), 2 double bedrooms, separate bathroom
- On the 2nd floor there are: 2 bedrooms – two single beds (each room has a large chest of drawers), a bathroom
10-bed cottage:
- On the 2nd floor there are: 4 bedrooms – 1 with three single beds, 2 with two single beds and 1 with a single bed (each room has a large chest of drawers), a bathroom
Savor the best dishes, as well as pamper yourself with the chef's specialties, you can in the restaurant "Krokus Park". The restaurant menu will pleasantly surprise you with its variety and it will be impossible to resist the temptation of gluttony! Admirers of the gifts of Dionysus will appreciate the restaurant's wine list. A romantic dinner or a business meeting, a wedding or a corporate event - the atmosphere of the restaurant gives any event a special mood. The restaurant can accommodate 80-100 guests.
In the summer season, there is one large pool (free for all visitors to the recreation area) and one small pool near the cottages for 8 and 10 people.
Also on the territory of the recreation area there is a Finnish sauna, designed for 4-5 people (with comfort), a dressing room for 8-9 people (with comfort). Inside there is a TV, table, sofas and TV.
The conference room can accommodate 70-80 people. Inside there is everything you need: a screen, boards, etc. The large panoramic restaurant also has a large screen with a projector.
The territory has green areas for team building. Saturday your favorite melodies and rhythms (live sound) sound for you.